Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na míru pro podnikatele, malé a střední firmy postavená na skvělém designu, uživatelské přívětivosti a funkčnosti.

URVIHO - tvorba webových stránek na notebooku
urviho-tvorba-www-stranek-web-ktery-vydelava-02
urviho-tvorba-www-stranek-web-ktery-vydelava-03
urviho-tvorba-www-stranek-web-ktery-vydelava-01

Web, který bude přínosem pro vaše podnikání

Tvořím originální webové stránky pro podnikatele a firmy. Je pro mne důležité, aby nové www stránky byly pro vás maximálně přínosné. Proto je mým cílem vytvořit prezentaci, která dokáže perfektně vystihnout podstatu vašeho podnikání a přehledným způsobem přinést zákazníkům všechny potřebné informace. Návštěvník webu má mít radost z jeho prohlížení a přitom rychle a bez problémů najít vše, co hledá.

Otevřená spolupráce

Vím, že nikdo nerozumí tak dobře vašemu podnikání jako vy. Proto s klienty buduji přátelský vztah postavený na vzájemné otevřenosti a vřelé komunikaci. Díky této spolupráci můžeme společně vytvořit jedinečné webové stránky, které splní všechny vaše očekávání.

urviho-tvorba-www-stranek-otevrena-spoluprace-03-ikona
urviho-tvorba-www-stranek-otevrena-spoluprace-02
urviho-tvorba-www-stranek-otevrena-spoluprace-01

Tvořím webové stránky,
které pomáhají k úspěšnému podnikání

urviho-tvorba-www-stranek-prehledny-design-02-ikona
urviho-tvorba-www-stranek-prehledny-design-03
urviho-tvorba-www-stranek-prehledny-design-01

Přehledný design

Jasný, čistý a přehledný design www stránek je základem mé práce. Je důležité, aby návštěvníci webu se na nich rychle zorientovali, dokázali objevit podstatné informace a snadno provedli akce, které po nich požadujete. Toho se snažím dosáhnout pomoci kombinace skvělého vzhledu a bezproblémové funkčnosti webových stránek.

Responzivní design

Internetové stránky, které tvořím, jsou přizpůsobené pro prohlížení na všech zařízeních. Váš nový web se bude bez problémů zobrazovat na obrazovkách počítačů i na veškerých mobilních telefonech a tabletech.

urviho-tvorba-www-stranek-respozivni-design-02
urviho-tvorba-www-stranek-responzivni-design-01
Word Press na notebooku

WordPress CMS

Vaše nové www stránky budete moci ovládat pomoci WordPressu, který je nejrozšířenějším nástrojem pro správu obsahu. Veškerý obsah budete mít plně pod kontrolou. Přehledným a jednoduchým způsobem budete moci aktualizovat texty, fotografie a další prvky na vašem webu.

Proces výroby nových webových stránek

Příprava

Společně provedeme kompletní analýzu vašeho podnikání a vašich cílů. Poté navrhnu řešení, které nejideálnějším způsobem propojí vaše požadavky s potřebami klientů.

Realizace

Na základě navrženého řešení připravím originální design, který bude přesně odpovídat všem vašim nárokům a následně zrealizuji finální řešení webových stránek.

Podpora

Po zprovoznění www stránek nadále zajišťuji jejich podporu tak, aby byly vždy aktuální a rozvíjely se společně s vaším podnikáním.

Chcete nové webové stránky?

Jednoduché

Vytvořím základní prezentaci na internetu. Nabízím kvalitní řešení pro malé společnosti a podnikatele.

Komplexní

Připravím vám internetové stránky na míru přesně podle vašich nejnáročnějších požadavků.

Cena od 10000 Kč

Moje práce​

Podívejte se na webové stránky, které jsem vytvořil společně s mými klienty.

Stavební společnost
www.unitrex.cz

Stěhovací firma
www.hrubymoving.cz

Školící centrum
www.okskoleni.cz

Bar na cestách
www.baru2prdu.cz

Knižní klub
kk.luxor.cz

Zubní ordinace
www.zozh.cz

Grafický návrh webu

Máte vlastní programátory? Chcete pouze vytvořit moderní návrh webu? Připravím pro vás originální design www stránek, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům a cílům. Není pro mne problém efektivně spolupracovat s vaším týmem.

URVIHO - grafický návrh webu na počítači