Tvorba webových stránek

HrubyMOVING - společnost zajišťující stěhování, skladování, kamiónovou dopravu a servis

Společnost HrubyMOVING byla založena v roce 1995 jako stěhovací firma. V následujících letech došlo k jejímu růstu a společnost rozšířila své služby o kamiónovou dopravu, skladování a servis nákladních vozidel. V dnešní době patří k největším firmám ve svém oboru na českém trhu. Byl jsem požádán, abych pro ně připravil moderní webové stránky, kde si budou moci zákazníci snadno objednat jejich služby.
Na úvodní straně jsme chtěli přinést návštěvníkům pouze nejdůležitější informace, aby jejich cesta pro kontaktování obchodních zástupců byla co nejednodušší. Proto je homepage bez zbytečných prvků, které by odváděly pozornost. Veškerá pozornost se soustředí na kontaktní formulář pro rychlou objednávku. Logo se sloganem pak již jen doplňují odkazy na jednotlivé obory ve kterých firma podniká.
Tvorba www stránek - HrubyMOVING

Webové stránky jsou rozdělené do čtyř základních sekcí – Stěhování, Kamionová doprava, Skladování a Servis. Každá sekce má statické menu na levé straně a napravo pevný box s rychlým odkazem na poptávkový formulář, telefonní číslo a emailovou adresu. Uprostřed je pak obsahová část, kde se nacházejí všechny podrobné informace k dané sekci. Přepínání mezi sekcemi je řešeno pomoci tzv. hamburgerového menu v právem horním rohu.

Tvorba www stránek - HrubyMOVING sekce Stěhování
Tvorba www stránek - HrubyMOVING sekce Kamionová doprava
Tvorba www stránek - HrubyMOVING sekce Skladování
Tvorba www stránek - HrubyMOVING sekce Servis
HrubyMOVING formuláře

Kontaktní formuláře

Hlavním prvkem webových stránek jsou formuláře, které slouží k rychlému objednání služeb. Jednotlivá políčka jsou sofistikovaná a zobrazují se v závislosti na již vyplněných položkách. 

Reference od klienta