SEFIRA

Redesign www stránek pro dodavatele IT řešení a služeb

Společnost SEFIRA se specializuje na dodávky informačních systémů pro vytváření, ověřování a dlouhodobé uchovávání elektronických dokumentů. O jejich internetové stránky se pečlivě staráme již od roku 2016. Po 4 letech se firma rozhodla, že by bylo dobré web posunout o trochu dál. Při té příležitosti jsme provedli i redesign vzhledu. Chtěli jsme vytvořit nové www stránky, které budou více přehledné, vzdušné a elegantní. Toho jsme dosáhli tím, že jsme opustili pestrou paletu barev a začali jsme využívat odstínů šedi. Přestali jsme používat neosobní fotografie z fotobanky a místo nich jsme do webu vložili názorné ilustrace.

Stránky v číslech

0
návštěvníků
/ měsíc
0
zobrazených stránek
/ měsíc
0
kliknutí z googlu
/ měsíc
0
průměrná pozice
na googlu

Nabídka služeb

SEFIRA navrhuje a dodává inovativní řešení v 5 základních oblastech. Pro každou oblast jsme připravili samostatnou podstránku, která přehledně popisuje, čemu se firma věnuje a na co se specializuje.

Seznam produktů

Firma nabízí rodinu produktů OBELISK, která zajišťuje komplexní infrastrukturu digitální důvěry umožňující organizaci vstup do světa paperless. Nabídku jsme znázornili pomoci log a popisků do přehledné matice. Pro každý produkt jsme vytvořili samostatnou www stránku s popisem vlastností a možností jeho využití.

Blog

Společnost se rozhodla, že bude pro své zákazníky publikovat odborné články z oblasti Digitální důvěry. Proto jsme do stránek zakomponovali blog, kde je návštěvníci najdou přehledně zobrazené.

Zobrazení na mobilních zařízeních

Www stránky jsou vytvořené tak, aby se zobrazily na jakémkoliv zařízení. Lidé si je mohou bez problémů zobrazit nejen na obrazovkách stolních počítačů, ale i na tabletech a mobilních telefonech.

Další funkce www stránek

Registrace

Zájemci o účast na odborných seminářích se mohou přihlásit pomocí registračních formulářů.

Reference

Přehledný seznam klientů společnosti roztříděných podle oborů jejich působnosti a typů zakázek.

Kariéra

Výpis volných pracovních pozic ve firmě včetně náplně práce, požadavků a benefitů pro uchazeče.

Ilustrace

Pro větší přehlednost a lepší interpretaci informací na www stránkách jsme připravili sadu ilustrací, které vizuálně podporují obsah webu.

Pozvánky na odborné semináře

SEFIRA pravidelně pořádá odborné semináře. Na webu společnosti návštěvníci najdou přehled všech akcí s možností se registrovat včetně archivu již proběhlých seminářů.

Předtím

Nyní