SEFIRA

Firemní www stránky pro dodavatele IT řešení a služeb

SEFIRA se specializuje na dodávky informačních systémů pro vytváření, ověřování a dlouhodobé uchovávání elektronických dokumentů. Pro společnost jsme navrhli, vyrobili a nadále spravujeme www stránky, které svým vzhledem navazují na jednotnou firemní identitu. Cílem bylo vytvoření originální webové prezentace, která bude přehledná a představí návštěvníkům nabídku služeb, produktů a seznam novinek ve firmě.
urviho-portfolio-www-stranky-sefira-02

Základní barvou internetových stránek je červená, barva, která propojuje všechny firemní materiály. Tuto barvu jsme elegantně zkombinovali s bílou a šedou. Pro oživení webu jsme využili další doplňkové barvy, které společnost používá pro loga svých produktů. Pro upoutání pozornosti návštěvníků jsme www stránky doplnili kvalitními ilustračními fotografiemi.

urviho-portfolio-www-stranky-sefira-03
urviho-portfolio-www-stranky-sefira-04-nabidka-sluzeb

Nabídka služeb

Společnost SEFIRA navrhujeme a dodává inovativní IT řešení ve čtyřech základních oblastech. Jednotlivé kategorie jsme přehledně rozdělili do samostatných podstránek, kde je detailně popsáno, čemu se firma věnuje a na co se specializuje.

Portfolio produktů

Firma nabízí rodinu produktů OBELISK, která umožňuje vytvářet, zpracovávat a archivovat dokumenty v elektronické podobě. Nabídku produktů jsme přehledně znázornili pomoci log, popisků a ilustračních obrázků.

urviho-portfolio-www-stranky-sefira-05-portfolio-produktu
urviho-portfolio-www-stranky-sefira-06-o-spolecnosti

O společnosti

Základní informace o firmě, její historii, reference, partnery a certifikace jsme umístili na souhrnnou podstránku tak, aby návštěvník vše našel na jednom místě a nemusel potřebné informace pracně vyhledávat.

Responzivní design

Firemní www stránky jsou přizpůsobené prohlížení na jakémkoliv zařízení. Bez problému si je lidé mohou prohlédnout na obrazovkách monitorů, na mobilních telefonech i na tabletech.
urviho-portfolio-www-stranky-sefira-07-responzivni-design

Další funkce www stránek

ikona-add-submenu

Novinky

Články o tom, co se děje nového ve firmě, přehledně řazené do kategorií.

ikona-login

Registrace

Přihlášení účastníků na pořádané semináře pomocí formulářů.

ikona-features

Reference

Seznam klientů roztříděných podle oborů a typů zakázek.
ikona-users

Kariéra

Volné pracovní pozice ve firmě včetně požadavků na uchazeče.

urviho-portfolio-www-stranky-sefira-08-ikony

Ilustrativní ikony

Pro větší přehlednost a lepší interpretaci informací na www stránkách jsme vytvořili sadu intuitivních ikon, které vizuálně podporují obsah webu.

Další projekt

Firemní identita SEFIRA