Návrh obalů a tvorba loga

RiceFood - výrobce zdravých potravin

URVIHO portfolio návrh obalu pro nachos

Společnost RiceFood se zabývá výrobou zdravých potravin z rýže a luštěnin. Jejich filozofií je vyrábět kvalitní a snadno stravitelné potraviny pro všechny věkové kategorie. Obrátili se na mne, abych pro jejich firmu vytvořil moderní logo, které bude lehce zapamatovatelné, výrazné a přitom dobře čitelné na jejich produktech. Dále mě požádali, abych připravil návrh obalů pro jejich bezlepkové a veganské výrobky. 

URVIHO portfolio návrh obalu na křupky s hnědou čočkou
URVIHO portfolio návrh obalu na dětské křupky
URVIHO portfolio návrh obalu na křupky s hráškem

Design obalů

Vytvořil jsem návrh obalů pro zdravé nachos, křupky a rýžové těstoviny. Sáček nachos s názvem TRIOproFIT jsem ladil do zelených a tyrkysových barev. Navíc jsem doplnil ilustraci obrysu ženy, jenž cvičí jógu. Silueta a dolní část je vyplněna přírodním motivem zelených listů. Mým cílem bylo vytvořit obal, který evokuje pocity přírody a zdraví stejně, tak jako jsou přírodní a zdravé nachos uvnitř sáčku.

Na obalu pro křupky jsem chtěl zdůraznit, že jsou opravdu křupavé. Proto jsem se rozhodl zvýraznit část názvu „Křup“ rozdělením slova na dva samostatné řádky a navíc jsem ho doplnil vykřičníkem. Barvy jednotlivých obalů jsem vybral podle jednotlivých příchutí. Sáček určený pro dětské křupky jsme navíc opatřil hravými zvířecími motivy, tak aby si děti obal zamilovali.

URVIHO - portfolio - návrh loga RICEFOOD
URVIHO - portfolio - návrh loga RICEFOOD
URVIHO - portfolio - návrh loga RICEFOOD černobílé

Návrh loga

Hlavní surovinou, z které firmy vyrábí své produkty, je rýže. Proto jsem ji chtěl nějakým způsobem použít při designu loga. Nakonec jsem využil siluetu rýžového zrnka do kterého jsem umístil název společnosti. Hlavní barvu jsem zvolil zelenou, která se velice hodí k zdravým potravinám, protože je svěží barvou přírody, zdravého životního stylu, klidu a odpočinku.

URVIHO - portfolio - návrh loga RICEFOOD
URVIHO - portfolio - návrh loga RICEFOOD bílé
URVIHO - portfolio - návrh loga RICEFOOD na autě

Reference od klienta