Marketingová kampaň na uvedení super rychlého 5G routeru

Smart-CON: specialisté na zařízení pro bezdrátovou komunikaci

Marketingová kampaň - 5G router

Smart-CON je česká firma, která se specializuje na prodej, servis a instalaci průmyslových wi-fi routerů. Při příležitosti uvedení nové generace 5G ultra rychlých routerů určených pro nejnáročnější uživatele jsme společně připravili kampaň, která probíhala pomoci newsletteru, internetových stránek, sociálních sítí a webináře. Chtěli jsme vytvořit kampaň, která bude plná emocí, rychlosti a energie. Proto jsme produkt nazvali „Formule mezi routery“ a využili vizuálu tribun z prostředí formule v plné rychlosti.

Newsletter

Jasný a přehledný newsletter jsme rozdělili do 3 částí. První, nevýraznější část, se věnuje čtivou formou představení nového 5G routeru a popisu jeho technických parametrů. Druhá sekce přináší informace o připravovaném webináři na téma 5G v České republice s tlačítkem pro snadné přihlášení. Pro větší upoutání jsem tuto sekci umístil na žluté pozadí. Na závěr newsletteru jsou další informace pro čtenáře, kteří zatím nehledají 5G řešení.

příjemců
0
otevření
0
kliknutí
0
odhlášení
0
Marketingová kampaň na uvedení super rychlého 5G routeru - náhled newsletteru
Marketingová kampaň na uvedení super rychlého 5G routeru - banner na LinkedIn

LinkedIn & Landing page

Pro webinář jsem připravil speciální landing page, kde se lidé dovědí více informací a mohou se rovnou na akci přihlásit. Navíc jsme vše podpořili rozsáhlou kampaní na firemním LinkedInu. 

Marketingová kampaň na uvedení super rychlého 5G routeru - landing page

Reference od klienta