Firemní etiketa na víno

Potřebujete kvalitní firemní dárek, který by dokázal udělal radost vám i vašim klientům? Pokud budete chtít, můžete umístit logo společnosti na nepřeberné množství produktů. Většinou se ovšem jedná o nepoužitelné cetky, které nikomu velký užitek nepřinesou. Takovýto dárek zákazník v lepším případě někam zastrčí, v horším rovnou hodí do koše společně s vaším logem. Proto lahev kvalitního vína, na kterou umístíte vaši firemní etiketu, je ideálním dárkem.

Vaše firemní víno je skvělý způsob, jak nadchnout zákazníky. Můžete pomoci něho navíc ocenit vaše zaměstnance nebo oslavit speciální firemní akce. Takovýto dárek je elegantní a zároveň ideální pro celou řadu příležitostí.

Firemní etiketa na víno​ by měla vystihovat podstatu vaší firmu, ale také by měla v lidech vytvářet dobré pocity a chutě na kvalitní pití. Jedná se o prezentaci vaší společnosti a jejich úspěchů. Proto byste měli návrhu etikety věnovat patřičnou pozornost.

Kde objednat

Víno si můžete objednat u kvalitního vinařství, které vám nabídne nejen jedinečná vína lahodné chuti, ale také vám vyjde vstříc ohledně umístění firemních etiket na jejich láhve. Jednim z nich je například i Kosík Vinařství z Tvrdonic, jehož výroba je zaměřena na vína predikátní i jakostní za pomoci dobře odvedené práce na vinici, šetrného zpracování hroznů, řízeného kvašení až po plnění na moderní lahvovací lince.

Víno jako daňový náklad

Výhodou je, že pokud celková cena lahve nepřesáhne hodnotu 500 Kč a bude se jednat o tzv. tiché víno (kromě sektů a perlivých vín se jedná o veškerá vína s obsahem alkoholu do 15%), tak lze stejně, jako u propagačních předmětů, uplatnit ji jako nákladovou položku včetně odpočtu DPH.

Moje práce

Pro společnost REMA, jejíž činností je ochrana životního prostředí pomoci efektivní recyklace odpadů elektrických zařízení, jsem připravil sadu firemních etiket na víno. Vytvořil jsem hravý a líbivý design, tak aby dokázal zaujmout pozornost a lidé si chtěli z radostí otevřít láhev a napít se dobrého vína.

Firemní etiketa na víno - REMA
Firemní etiketa na víno - REMA
Firemní etiketa na víno - REMA

Chcete vytvořit originální firemní etiketu na víno? Rád pro vás vše připravím.